Rulookardinad

Rulookardin on üks leivumaid ning praktilisemaid aknakatteid nii kodus kui ka kontoris.
Oma populaarsuse on ta saanud oma funktsionaalsusele. Rulookardin tagab privaatsuse ning kaitseb ka päikesekiirguse eest. Rulood on võimalik teha ka pimendava või temperatuuri reguleeriva funktsiooniga. Kasutades, dekoratiivseid kangaid on ruloo kui ruumikujunduseelement.
Valida on võimalik nii ühevärviliste kui ka mustriliste kangaste vahel.

Trükiga rulookardin nii koju kui ka kontroisse. Trükime ja valmistame rulookardinad vastavalt teie mõõtudele ja soovidele. Saab nii pimendavast kui poolpimendavast kangast ruloosi trükkida.
Meie loodud lastetoa kollektsiooni trükime me vastavalt tellimusele ja tänu sellele on meil võimalik kohandada kujundust teie soovide järgi. Muuta saab värve ja figuuride suurusi ning samuti saab lisada või ära võtta detaile.
Võid disainida endale ka ise aknakatted, selleks on meil kujundaja, kes soovid üles joonistab. Samuti saab disainida ka padjakatteid ja laualina.

Ruloode mehhanismid. Valikus on 9 tooni erinevaid mehhanisme- 6 plastikvärvi (valge, beež, hall, antratsiit, must, pruun) ja 3 metallivärvi (hõbe, must ja messing).

On 3 erinevat mehhanismi mõõtu S, M, L.

S (toru mõõt 28 mm) max laius 210 cm ja max kõrgus 527 cm (kõik 6 plastikvärvid + 3 metallivärvi)
S (toru mõõt 35 mm) max laius 270 cm ja max kõrgus 426 cm (kõik 6 plastikvärvid + 3 metallivärvi)
M (toru mõõt 42 mm) max laius 310 cm ja max kõrgus 660 cm (plastikvärvid_ valge, hall, must ja metallivärvid hõbe, messing, must)
M (toru mõõt 50 mm) max laius 340 cm ja max kõrgus 660 cm (plastikvärvid_ valge, hall, must ja metallivärvid hõbe, messing, must)
L (toru mõõt 65 mm) max laius 400 cm ja max kõrgus 1250 cm (plastikvärvid: valge jametallivärvid: hõbe,messing, must)

Sinu valikutele vastavaid tooteid ei leidu.